Stavební spoření Buřinka je stavební spoření od České spořitelny. Buřinka patří mezi největší stavební spořitelny působící na Českém finančním trhu.

K čemu je dobré stavební spoření ?

V současné době má stavební spoření založený téměř každý občan České republiky. Lidé využívají stavební spoření hlavně ke spoření volných peňez. K dispozici je totiž každý rok státní podpora ve výši 2 000 Kč. Ročně je tedy ideální si na stavební spoření poslat 20 000 Kč.

Stavební spoření Buřinka od České spořitelny

Stavební spoření Buřinka nabízí, že je možné za založení smlouvy zaplatit pouze 0,5 % z cílové částky. Výhodou také je, že Česká spořitelna má hodně poboček, takže stavební spoření od Buřinky si může založit opravdu úplně každý. Samozřejmě si můžete podat žádost o stavební spoření i přes internet.

Úvěr ze stavebního spoření od Buřinky

Úvěr ze stavebního spoření od Buřinky patří mezi účelové úvěry. Aby jste mohly úvěr ze stavební spoření získat, tak je třeba mít stavební spoření založené minimálně 24 měsíců (2 roky). Musíte být také naspořeno 40 % cílové částky. Je třeba také dosáhnout příslušného bodového ohodnocení.